Vytvořte vánoční náladu s flanelovým povlečením Sobíci z 4Home

Kouzelné vánoční motivy jsou neodmyslitelnou součástí vánočních svátků. A když rádi posouváte hranice a chcete si prostředí u vás doma pro vánoční atmosféru zkrátka připravit ještě více, jedním z možných způsobů může být i výměna povlečení na posteli. Co třeba hravý motiv sobíků?

Veselé flanelové povlečení se sobíky potěší každou duši a navodí pravou vánoční pohodu

Vyberte si roztomilé sobíky na vánočním povlečení a udržujte tak slavnostní atmosféru každou noc. Hravé sobíky se skvěle hodí do dětského pokoje, ale mohou být zajímavým akcentem i v ložnici. Červeno-bílá kombinace je vzhledem k červené barvě jedním z nejpoužívanějších a nejvíce oblíbených v okolí vánočních svátků.

Hravé sobíky si můžete užívat nejen o svátcích

Vánoční povlečení si můžete užívat nejen o vánočních svátcích, ale po celou k svátečnímu období, a kdykoli se budete chtít zahřát v příjemně měkoučkém flanelovém povlečení, které vám poskytne příjemné pohodlí a hřejivost.

Extra hřejivý a příjemně měkoučký flanel vás zahřeje i v těch nejchladnějších nocích a vy se do své pohodlné postele budete vždy rádi vracet

Flanelové povlečení je tu pro vás, abyste se v noci cítili teplí a pohodlně. Nejinak je tomu i u flanelového povlečení Sobíci z 4Home. Užijete si takový ten hřejivý pocit a nejenže si vánoce užijete přesně tak, jak byste si přáli, ale pohodlně a v teple.

Povlak na polštář je ušitý z metráže, proto se vzory můžou mírně lišit. Originální motiv rošťáckých sobíků k dostání pouze u nás.

Kromě toho, že si s naším Sobíci flanelovým povlečením užijete na vánoce pohodu a teplé noci, čeká vás ještě jedno speciální překvapení. Povlaky na polštáře jsou totiž ušity z metráže a vzhledem k tomu se lehce můžou lišit. Takže váš nepřeberné slavnostní ozdoby v domácnosti bude kompletní a ještě více originální. A to vše dostanete pouze u nás.

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Posaďte se do své oblíbené postele, zahalte se do příjemného flanelového povlečení s hravými sobíky a užijte si vánoční prostory plnými doušky. Pokud se vám naše originální povlečení líbí, určitě klikněte na náš online obchod a zjistěte více informací.

Flanelové povlečení s sobíky

Zdroj fotografie: Codina.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.