Vánoční dekorace: Dřevěná hvězda s 3D efektem a 10 LED diodami

Vánoce se blíží a s nimi i potřeba vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru v našem domově. Jednou z nejkrásnějších věcí, kterou můžeme do svého domu přidat, jsou dekorace. A pokud toužíte po originální dekoraci, která zaujme nejen vás, ale i vaše návštěvy, určitě si nechte ujít vánoční dřevěnou hvězdu s 3D efektem a 10 LED diodami.

Popis produktu

Tato stylová vánoční hvězda s 3D vzhledem využívá holografického efektu teplých bílých LED diod a vnese do Vašeho domova příjemné vánoční kouzlo. Hvězda je vyrobena z kvalitní dřevovláknité desky MDF a pokryta je 3D fólií, díky které vytváří vynikající 3D efekt.

Hvězda měří 35 cm v průměru a 6 cm v hloubce. Díky baterii je dekorace nezávislá na zásuvkách a může být proto umístěna kdekoliv v místnosti. Její barva světla je teplá bílá a umocní tak pocit vánočního útulí a pohody v domě.

Jednoduché ovládání pomocí časovače, který umožní nastavit interval, po kterém se světlo samo zapne a po 6 hodinách se opět samo vypne, jistě potěší mnoho zákazníků.

Vánoční dekorace je vhodná pouze pro vnitřní použití a disponuje třídou ochrany IP20.

Obsah balení

V balení s vánoční hvězdou naleznete:

  • 1x vánoční hvězda s 3D efektem a 10 LED diodami

Napájení není součástí balení, dekorace potřebuje 2x AA baterie.

Pokud chcete mít svůj dům světelně zdobený tak, abyste budili úžas při každém kroku svých návštěv, je tato dřevěná vánoční hvězda zcela určitě tou pravou volbou. Koupit ji můžete na stránkách nabytekhned.cz,

Vánoční dřevěná hvězda

Přejeme Vám krásné a útulné Vánoce plné světla, tepla a pohody.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.