Tvrdá/měkká pěnová oboustranná matrace 90×200 cm Camille – Materasso: pro zdravý a kvalitní spánek

Dodejte podporu svým zádům a užijte si poklidný spánek.

Kvalitní matrace je základem zdravého a kvalitního spánku. Pokud se rozhodujete mezi tvrdou a měkkou variantou, máme pro vás řešení – oboustranná matrace Camille od Materasso.

Matraci Camille tvoří jádro z pěny Camille, pěny Oxygen a pěny Herbal. Tyto tři inovační pěny dokážou zaručit skvělé vlastnosti matrace jako je prodyšnost, elasticity, stabilita nebo tvarová paměť.

Pěna Camille – s výtažkem z heřmánku pro zlepšení hygieny jádra matrace a aromaterapii

Pěna Camille je inovativní vicoelastická pěna s výtažkem z heřmánku. Heřmánek obsahuje množství aktivních látek s farmakologickou účinností. Pěna Camille tak zásadně zlepší hygienu jádra matrace a navodí příjemnou aromaterapii během spánku.

Heřmánek má také protizánětlivé a protiinfekční vlastnosti, takže vaše zdraví je chráněno i během spánku.

Pěna Oxygen – s vysokou prodyšností a výbornou elasticitou

Pěna Oxygen je inovativní pěna s vysokou prodyšností. Díky speciální metodě vypěňování má materiál otevřenou strukturu buněk. Nedochází tak k hromadění vlhkosti a škodlivin v jádru matrace. Pěna také disponuje výbornou elasticitou a komfortem. Nevzniká tak nežádoucí tlak na tělo a zabraňuje se tím blokování krevního oběhu.

Pěna Oxygen také nedovoluje namáhání páteře a zabraňuje vzniku bolesti zad.

Pěna Herbal – prodyšná se studenou HR pěnou a výtažkem z heřmánku

Pěna Herbal se řadí mezi studené HR pěny. Díky otevřené buněčné struktuře je prodyšná. Také má výbornou elasticitu a dlouhou životnost. Její předností je vysoká hustota, unikátní přizpůsobivost a kopírování těla s ideálním rozložením tělesné hmotnosti. Také je obohacena výtažky z heřmánku, což jí dodává uklidňující a aromaterapické vlastnosti.

Heřmánková silice má také antiseptické a antibiotické vlastnosti, které brání vzniku biotických infekcí z bakterií a hub. Spolu s výbornými vlastnostmi studené HR pěny tak získáváte matraci, která chrání vaše zdraví a umocňuje váš kvalitní spánek.

Potah Thermobalance – ideální pro partnerské matrace s možností termoregulace

Potah Thermobalance je ideální například pro partnerské matrace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.