Tutumi Držák na toaletní papír REA Simplicity – dokonalá elegance v zlaté barvě

REA Simplicity je jednoduchý, minimalistický držák na toaletní papír se závěsným madlem, kam se rulička umisťuje. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu, který z něj činí praktické vybavení koupelny v moderním stylu.

Tutumi Držák na toaletní papír REA Simplicity

Praktické vybavení koupelny

REA Simplicity je ideální volbou pro všechny, kdo hledají praktické a moderní vybavení koupelny. Jeho univerzální design se hodí k jakémukoliv stylu a barevnému provedení koupelny.

Odolný materiál

Držák na toaletní papír REA Simplicity je vyroben z kvalitního materiálu, který je lehký, ale zároveň odolný proti poškrábání a otřením. Proto zůstane po mnoho let stále krásný a funkční.

Koupelna s produkty REA Simplicity

Univerzální design

Tutumi Držák na toaletní papír REA Simplicity má minimalistický a univerzální design, díky kterému se hodí k jakémukoliv stylu a barevnému provedení koupelny. Dokoupit k němu lze také další sanitární doplňky od stejné značky, například Nástěnný věšák REA Simple nebo Držák na WC kartáč REA Easy.

Pořiďte si praktický a moderní Tutumi Držák na toaletní papír REA Simplicity, který z toaletní papír udělá stylový a praktický doplněk vaší koupelny!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.