Světle šedá postel MICADONI SAGE – pohodlný spánek i stylový doplněk interiéru

Látkovou postel MICADONI SAGE s úložným prostorem si skutečně zamilujete. Její dokonalý vzhled, pohodlné a čalouněné čelo s dekorativním prošíváním, přímo vyzývá k relaxaci. Látka je velmi odolná proti protržení či jinému poškození. Postel se skvěle hodí do elegantně zařízených interiérů, kde se stane dominantou celé místnosti. Dopřejte svému spánku dotek luxusu!

Proč si oblíbíte látokovou postel MICADONI SAGE?

Pohodlný spánek
Světlá postel MICADONI SAGE poskytuje pohodlný spánek díky svému úložnému prostoru, který vám umožní uložit věci tak, aby vás nerušily během noci. Navíc rošt je samozvedací a tím pádem vám ušetří čas i úsilí při ukládání postele zpět.

Stylový doplněk interiéru
Látková postel MICADONI SAGE je skvělým stylovým doplňkem interiéru. Je velmi elegantní a sofistikovaná, což dělá z ní dominantu celé místnosti. Navíc si můžete vybrat ze všech barevných variant ta správná kombinace pro váš interiér.

Odolnost látka
Látka, která se používá na čalounění postele, je velmi odolná proti protržení či jinému poškození. Tudíž, pokud máte malá děcka, pusače a nebo zvířátka, bude postel z tohoto hlediska pro vás velmi praktickou.

Úložný prostor
Jedním z klíčových prvků této postele je úložný prostor. S balíčky potřebujete ukládat své věci, ale nemáte kam je položit? S úložným prostorem tohoto modelu postele se vám to už nestane.

Jak postel MICADONI SAGE udržovat v čistotě?

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pozor! Aby nedošlo k poškození látky nebo dekorativního prošívání, doporučujeme použít vhodný typ hadříku a zamezit kontaktu vysavače s plošnými látkovými částmi.

Jak vybrat správnou velikost matrace?

Pozn.: Matrace není součástí balení. Doporučená velikost matrace je 200 x 140 cm, takže prosím vybírejte matrace podle přesných rozměrů postele.

Varování a upozornění

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud tedy nebudete s postelí spokojeni, obraťte se co nejdříve na prodejce.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Postel MICADONI SAGE

Zdroj: skvelynabytek.cz
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.