Stylový porcelánový hrníček Good Life od DekorStyle ve stylu čistého bílého designu

Porcelánový hrníček Good Life od značky DekorStyle je skvělým doplňkem jak do modernějšího, tak do klasického interiéru. Jeho jedinečný design z čistého bílého porcelánu je vynikajícím příkladem spojení praktičnosti a krásného designu.

Praktický a originální dárek pro každého milovníka kávy či čaje

Hrnek Good Life navíc není jen praktický, ale také velmi originálním dárkem, který můžete darovat svým blízkým a přátelům. S ním se každodenní pití kávy nebo čaje stane ještě větším potěšením, a zároveň bude dokonalým doplňkem každé stylové kuchyně a jídelny.

Elegantní design a dekorativní akcent

Porcelánový hrníček Good Life vypadá velmi elegantně a poskytne další dekorativní akcent. Může se stát důležitou součástí vašeho interiéru a přispět k celkovému dojmu vašeho domova.

Praktický a snadno udržovatelný materiál

Hrníček Good Life je vyroben z kvalitního porcelánu, který je snadno udržovatelný a vhodný pro mytí v myčce na nádobí. Lze ho také použít v mikrovlnné troubě.

Rozměry a specifikace hrníčku

Rozměry hrníčku Good Life jsou následující:

  • Průměr: 9,5 cm
  • Výška: 10,5 cm
  • Kapacita: 480 ml

Specifikace produktu:

  • Materiál: porcelán
  • Barva: bílá
  • Styl: moderní

Pro více informací a možnost zakoupení hrníčku Good Life od DekorStyle si můžete prohlédnout produkt na webové stránce: https://www.brega.cz/produkt/dekorstyle-porcelanovy-hrnicek-good-life-bily

Vyzkoušejte i další produkty ze série Life a doplňte svůj interiér o skvělé doplňky v moderním stylu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.