Revoluční vanová baterie Novaservis Sharp s podomítkovým tělesem chrom BOX37051RX


Revoluční vanová baterie Novaservis Sharp

Popis produktu

Novaservis Sharp je páková podomítková vanová baterie s podomítkovým tělesem. Vycházíme z přání našich zákazníků a designově i technicky jsme připravili tento výrobek, který zlepší kvalitu vaší koupelny. Baterie je vyrobena v chromovém provedení, které lahodí oku a perfektně se hodí ke všem ostatním chromovým doplňkům v koupelně.

Novaservis Sharp je vyroben z kvalitních materiálů od prověřených výrobců a splňuje přísné evropské normy. S výrobou jsme se ale nebavili pouze o kvalitě materiálů. Vždycky jsme si byli vědomi toho, že má být tento produkt jak funkční, tak i hezký na pohled.

Vlastnosti

  • Podomítkové těleso – Jedná se o inovativní řešení, díky kterému je baterie skryta v zdi a zůstane pouze viditelná část ovládacího mechanismu. Tím získáte mnohem více místa u vany, nebudete mít nic, co by vám bránilo v relaxaci a vychutnání si koupání.
  • Pákové ovládání – Jednoduchý design pákového ovládání je intuitivní a velmi pěkný na pohled. S jedním pohybem odpovídající páky můžete plynule regulovat teplotu i průtok vody.
  • Chromové provedení – Podomítkové těleso i viditelná část jsou vyrobeny v kvalitním chromovém provedení, které zajišťuje elegantní vzhled a odolnost proti korozi i poškrábání.
  • Jednoduchá instalace – Díky jednoduchému provedení a kompletnímu balení se s instalací vypořádá každý s minimálními zkušenostmi.

Nabídka

Tento výrobek je skladem v našem e-shopu a můžete si ho objednat ještě dnes. Cena se pohybuje v rozmezí 4 000 až 5 000 korun, v závislosti na konkrétním provedení a zvoleném dodání.

koupelna

Přejeme vám spokojenost s naším výrobkem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.