Prostorná sedačka PARROT v levém provedení s růžovou a fialovou látkouProstorná sedačka PARROT

O sedačce

Prostorná sedačka PARROT v levém provedení s růžovou a fialovou látkou je rozkládací rohová sedačka, která nabízí dostatek místa pro celou rodinu nebo hosty. Zadní část sedačky je potažená látkou, takže ji lze postavit kdekoliv v prostoru. Rozměry sedačky jsou 340 x 200 x 88 cm a výška sedu je 37 cm. Prostor pro spaní dosahuje velkorysých 295 x 120 cm.

Materiál

Sedačka je vybavena vlnitými pružinami a chromovanými nožkami, což zaručuje vysokou stabilitu i pohodlí. Potahová látka je kombinací růžové a fialové látky s názvem soro 61 a soro 65. Látka nejenže vypadá nádherně, ale je i velmi odolná a snadno se udržuje.

Další vlastnosti

Kromě dostatku místa k sezení a spaní nabízí sedačka PARROT také úložný prostor pro předměty, které chcete mít snadno k dispozici. Sedačka je dodávána v demontu a je nutné ji sestavit. Pro vaši pohodu a spokojenost poskytujeme záruku 24 měsíců.

Ilustrační obrázek

Obrázek rozložené sedačky na této stránce je pouze ilustrativní, protože sedačka PARROT je k dispozici pouze s růžovou a fialovou látkou.

Zajímají vás více informací?

Pokud máte jakékoliv další dotazy ohledně prostorné sedačky PARROT v levém provedení s růžovou a fialovou látkou, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a poradíme vám s výběrem sedačky, která bude perfektně ladit s vaším interiérem.


© 2021 Sidonia.cz | Všechna práva vyhrazena.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.