Novinka od Rojaplastu: Nepromokavý slunečník EXCLUSIVE s bočním panelem v béžovém provedení


Zapomeňte na mokré zahrady a nepříjemné slunce

Rojaplast, specialista na zahradní nábytek, přináší novou lahůdku pro milovníky trávení času na svých zahradách. Nepromokavý slunečník EXCLUSIVE s bočním panelem v béžovém provedení vám poskytne perfektní stín, který udrží dál nejen škodlivé sluneční paprsky, ale rovněž vodu, která by mohla znekvalitnit vaší zahradní pohodu.

Impregnace prostředku k osvěžení

Slunečník o průměru 300 cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem, má vrchní látka slunečníku ošetřenu impregnací, která odpuzuje vodu. Tak si můžete být jisti, že váš slunečník vám poskytne skutečně kvalitní ochranu a dlouhé roky oživí vaše zahradní posezení.

Zatáhněte kličku a užívejte si pohody

Navíc, nastavitelný úhel stínění i otáčecí klička pro otevírání vám poskytne dokonalou možnost přizpůsobit stín svým potřebám. Vyberte si vhodnou pozici stínění a vychutnejte si pohodu, kterou novinka od Rojaplastu nabízí.

Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení. Určitě byste si na vaší zahradě nenechali ujít takovou lahůdku. Tento slunečník má průměr hlavní tyče 48 mm a konstrukce je ze kovu. Samotný potah slunečníku je vyroben z polyesteru a impregnován, aby odolal nejen vodě, ale i slunečnímu záření. Barva konstrukce je antracit a barva potahu je béžová. Rozměr balení v demontu: 198x32x14 cm, takže jednoduše rozložte a užijte si slunce i stín v místě, kde to nejvíce potřebujete.

Závěr

Pokud hledáte zahradní potěšení, které vás udrží v suchu i stínu, pak máte tady. Nepromokavý slunečník EXCLUSIVE s bočním panelem od Rojaplastu vám poskytne maximální pohodlí a ochranu v době, kdy si chcete užít slunce. Proto neváhejte a objednejte si tento produkt na stránce https://www.nabytekted.cz/produkt/rojaplast-slunecnik-exclusive-nepromokavy-bocni-bezovy-2 za bezkonkurenční cenu a užijte si zahrady naplno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.