Měděný designový lustr SAFDERUN pro dokonalou osvětu interiéru


Závěsný lustr SAFDERUN s kovovým tělem v měděném provedení

Lustr SAFDERUN je moderní a stylový lustr vhodný pro různé interiéry. Jeho kovové tělo v měděném provedení dodává místnosti eleganci a dokonalou atmosféru. Tento lustr se ideálně hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo kanceláře.

Lustr SAFDERUN

Osvětlení

Lustr SAFDERUN obsahuje 6 měděných světel, které dokáží dokonale osvětlit celou místnost. Lustr SAFDERUN je kompatibilní s širokým spektrem žárovek, takže si můžete vybrat takové, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Díky možnosti stínování lze s intenzitou světla jednoduše manipulovat.

Design

Lustr SAFDERUN má moderní design v kombinaci s klasickými prvky, které umožňují harmonicky zapadnout do různých interiérů. Kovové tělo v měděném provedení má krásně lesklý povrch a celkově působí velmi elegantně. Rozměry lustru jsou 72 cm x 60 cm (výška x průměr). Lustr SAFDERUN přichází s příslušenstvím pro snadnou instalaci a montáž.

Osvětlení lustru SAFDERUN

Závěr

Pokud hledáte moderní a stylový lustr pro dokonalou osvětu interiéru, zvažte lustr SAFDERUN. Jeho kovové tělo v měděném provedení dodává místnosti elegantní vzhled. Další informace o lustru SAFDERUN naleznete na stránkách výrobce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.