Komoda Lilly 13 se 4 dveřmi v dubu sonoma – praktický i stylový nábytek pro váš domov

Komoda Lilly 13 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový nábytek do svého domova. Tento kus nábytku dokonale ladí s moderním i tradičním interiérem a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci.

Komoda Lilly 13

Rozměry a design

Komoda Lilly 13 má následující rozměry: šířka 90 cm, výška 84 cm a hloubka 40 cm. To z ní dělá menší kus nábytku, který snadno najde své místo téměř všude. Navíc její dekor v dubu sonoma ji činí stylovým prvkem v každé místnosti.

Úložný prostor

Tato komoda má 4 dveře a 1 zásuvku, což poskytuje dostatek úložného prostoru na vaše věci. Uvnitř dveří se nachází police, které můžete přizpůsobit svým potřebám. Dveře jsou opatřeny kvalitními panty a rukojetmi s povrchovou úpravou z chromu.

Komoda Lilly 13 v dubu sonoma

Kvalita a cena

Komoda Lilly 13 je vyrobena z kvalitních materiálů a je pečlivě zpracovaná. Cena za tento kus nábytku je velmi příznivá, a to při zachování vysoké kvality.

Nechte se inspirovat naší nabídkou a pořiďte si Komodu Lilly 13 v dubu sonoma za skvělou cenu na našem eshopu kupsinabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.