KARE Design Soška Anděl pohodář 29cm – krásná dekorace pro domov a útulnou atmosféru


Nenechte si ujít tuto dekoraci, která dokáže dodat do vašeho domova kousek klidu a pohody.

KARE DESIGN Soška Anděl pohodář 29cm: Chcete mít doma svého andělíčka strážníčka i když nejste věřící? Dekorace v podobě sošky anděla se slunečními brýlemi ho znázorňuje v moderním pojetí. Založené ruce a tmavé sluneční brýle dodávají andílkovi frajerský vzhled.

Figurka ve zlaté barvě je umístěna na černém podstavci a celá je zhotovena z polyresinu. Tento pevný materiál odolný proti poškození dokáže jedinečným způsobem vystihnout každý detail sošky.

Možná je na místě, aby vás v této hektické době chránili průbojní andělé! Rozhodně nezůstávejte pozadu a pořiďte si tuto úžasnou dekoraci, která vám bude dodávat klid a pohodu.

Zajímá vás více informací o této sošce?

Navštivte náš e-shop maliboo.cz a objednejte si ji již dnes! Tato krásná dekorace v podobě anděla pohodáře je ideální pro ty, kteří hledají originální a stylovou dekoraci pro svůj domov.

Soška Anděl pohodář

Zahalte se do pohody a klidu, který vám tato úžasná soška Anděla pohodáře přináší. Nechte se hýčkat a uvolnit, ať už jde o relaxaci po náročném dni a nebo při relaxaci s knížkou a oblíbenou kávou.

KARE Design Soška Anděl pohodář 29cm se stane nejen dekorací, ale i věrným strážcem vašeho domova. Ochrání vás a vaši rodinu a poskytne vám klid a pohodu, na kterou se můžete spolehnout.

Vytvořte si útulnou atmosféru a pocit domácího krbu i v moderním bytě. Soška Anděla pohodáře je tou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají stylovou a originální dekoraci pro svůj dům či byt.

Vyzkoušejte také jiné krásné produkty značky KARE Design, které dokáží dokonale krášlit váš domov a poskytovat vám pocit pohody a klidu.

Navštivte náš e-shop maliboo.cz a objednejte si svou sošku Anděla pohodáře ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.