Joop! Ručník – kvalitní modrá a tmavě modrá (50/100 cm)


Popis produktu

Joop! Ručník je vyroben z vysokokvalitní 100% bavlny, což zaručuje mimořádnou měkkost a savost. Tento ručník má velikost 50/100 cm a je k dispozici v modré a tmavě modré barvě.

Specifikace produktu

Velikost: 50/100 cm

Barva: modrá, tmavě modrá – 14 NAVY

Materiál: 100% bavlna

Vlastnosti produktu

Měkkost: Díky vysokokvalitní bavlně má tento ručník mimořádnou měkkost, která vám přinese příjemný pocit při každém použití.

Savost: Joop! Ručník je velmi savý a dokáže rychle vsáknout velké množství vody.

Barvy: Tento ručník je k dispozici v modré a tmavě modré barvě s elegantním potiskem.

Proč si vybrat Joop! Ručník?

Pokud hledáte ručník s vysokou kvalitou a měkkostí, který bude rychle savitelný a zároveň bude vypadat elegantně, Joop! Ručník je pro vás tou správnou volbou. V nabídce najdete i další velikosti a barvy, takže si můžete vybrat ten správný kousek pro váš koupelnový interiér.

Nakupovat můžete na adrese: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/joop-rucnik-50-100-cm-modra-tmave-modra

Jak o pečovat o Joop! Ručník?

Ručník je možné prát v pračce na 60 stupňů Celsia a sušit v suchu. Doporučujeme používat šetrné prací prostředky a nevolit agresivní bělicí prostředky, které mohou bavlnu poškodit.

Joop! Ručník

Joop! Ručník je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Vyberte si ten správný kousek a užijte si měkkost a savost při každém použití.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.