Červené mikroplyšové povlečení My House Love pro jednolůžko, velikost 140 x 200 cm


Červené mikroplyšové povlečení My House Love pro jednolůžko

Mikroplyšové povlečení v chladných měsících jistě ocení nejeden zimomřivec. Na dotek je totiž příjemně hebké a měkké a zároveň spolehlivě zahřeje.

Značka My House navrch přidá i neotřelý design, díky kterému snadno zapadne nejen do moderní ložnice.

Červené mikroplyšové povlečení

Velikost 140 x 200 cm

Toto krásné červené povlečení je určeno pro jednolůžko s rozměry 140 x 200 cm. Je vyrobené z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu.

My House Love

My House Love je kolekce značky My House, která se zaměřuje na výrobu moderního a kvalitního bytového textilu. V této kolekci naleznete různé druhy povlečení, polštáře a další doplňky do ložnice.

Neotřelý design

Červené mikroplyšové povlečení My House Love má velmi originální design. Kombinace červené barvy a bílých proužků vypadá velmi útulně a moderně zároveň.

Detail červeného mikroplyšového povlečení

Údržba

Toto červené mikroplyšové povlečení je velmi snadné na údržbu. Stačí jej prát v pračce na nízkých teplotách a žehlit při nízkých teplotách na rubové straně. Samozřejmě, doporučujeme si přečíst návod na štítku, který je součástí povlečení.

Pokud hledáte příjemné a moderní povlečení pro jedno lůžko, rozhodně byste měli zvážit červené mikroplyšové povlečení My House Love. K dostání je na www.kupsinabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.