Betonově šedý odkládací stolek TEMAHOME Klaus 45 x 38 cm – praktický a moderní doplněk vašeho interiéru!

Odkládací stolek Klaus od značky TEMAHOME se stane stylovým prvkem ve vašem moderním interiéru. Zaujme vás především díky oblíbenému betonovému provedení s kontrastními černými bočními panely. Klaus nabízí velice praktickou a multifunkční možnost úložného prostoru, pro který jistě najdete využití.

Univerzální odkládací stolek do moderního domova

Vyberte si stůl, který je praktický a zároveň se hodí do každé moderní domácnosti. Klaus je tím pravým stolem na každodenní používání, ale i pro večerní posezení s přáteli. Tento stůl získal svou popularitu díky svému univerzálnímu využití. Lze ho využívat jako stolík pod televizi, ukládací prostor pro knihy nebo jako podstavek na elektroniku. Klaus vám nabídne mnoho možností, jak využít jeho praktickou funkčnost.

Betonový odkládací stolek TEMAHOME Klaus 45 x 38 cm

Jakými prostředky čistit betonový stolek Klaus?

Je velmi důležité, aby jste váš betonový stolek správně a účinně udržovali. Pokud by jste svůj stolek nečistili pravidelně, mohou na něm vzniknout neestetické skvrny, které se nebudou dát snadno odstranit. Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo. Pokud budete postupovat dle těchto rad, váš betonový stolek Klaus bude vypadat stále jako nový.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.