ASIR Nástěnný obraz GALAXIE s 30cm LED podsvícením na plátně

je dokonalým doplňkem pro každý interiér. Tento nástěnný obraz vám umožní vytvořit atmosféru a dojem, že se nacházíte uprostřed nekonečného vesmíru.

Rozměry a materiál

má rozměry 30 x 90 cm. Kromě toho je vyroben z kvalitního plátna, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Rám je pak vyroben z kvalitního dřeva s tloušťkou 3 cm.

LED podsvícení

Jedním z největších lákadel tohoto nástěnného obrazu je jeho LED podsvícení. Na zadní straně obrazu jsou umístěny LED světla, která výtvarně dotváří celkový dojem a zajišťují jeho dokonalé osvětlení. Toto podsvícení můžete zapínat a vypínat pomocí speciálního tlačítka, které se nachází na zadní straně obrazu.

Potřebujete dokonalé osvětlení svého interiéru? Zkuste a oživte váš obývací pokoj!

Pro napájení stačí 1 baterie

Pro napájení LED světel na zadní straně obrazu stačí pouze 1 baterie o napětí 9 voltů. Díky tomu se nemusíte starat o složité zapojení a kabeláž.

Doporučení pro umístění

Pro maximální efekt a dokonalé osvětlení doporučujeme umístit nástěnný obraz na stěnu s dostatečným odstupem od okolních předmětů. Ideální vzdálenost od stěny by měla být minimálně 20 cm.

ASIR Nástěnný obraz GALAXIE s 30cm LED podsvícením na plátně

Vyzkoušejte a uvidíte, jak dokáže oživit váš interiér a vytvořit neopakovatelnou atmosféru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.