ASIR Lustr SIVANI bílá zlatá – luxusní kousek pro váš interiér


Designový závěsný lustr SIVANI jistě nalezne své místo ve vašem obývacím pokoji či ložnici.

ASIR Lustr SIVANI bílá zlatáje dokonalým kouskem, který dodá vašemu interiéru tou správnou dávku elegance a luxusu. Jeho nádherný design vám zaručeně učaruje. Pokud máte rádi moderní nábytek a minimalismus, tento lustr bude skvělou volbou.

Lustr SIVANI je vyroben z kovu a jeho rozměry jsou 121 cm na výšku. Velikost stínidla je 50 x 25 cm a lze nastavit výšku. Délka kabelu je 90 cm. Průměr základní desky je 10 cm a výška základní desky 6 cm.

Barva lustru SIVANIje bílá a zlatá, což je kombinace, která skvěle ladí s moderním interiérem. Tento lustr bude skvěle vypadat například v prostorné obývací či jídelní místnosti, kde bude nejen osvětlovat prostor, ale i ho zdobit.

Typ žárovky, která se do tohoto lustru hodí, je E 27 a maximální příkon je 40 W. Při výběru žárovky dbejte na to, aby byla dostatečně silná. Pokud se rozhodnete pro šetrné varianty, může být lustr méně světlý.

Pro zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky je nutná odborná osoba. Pokud nejste odborník, raději kontaktujte elektrikáře. Vězte také, že žárovka není součástí dodávky.

Pokud se rozhodnete pro zakoupení tohoto nádherného lustru, zaručeně budete spokojeni. Vychutnejte si jeho krásu a luxus, který přidá do vašeho domova. Navíc, pokud kliknete na tento odkaz ASIR Lustr SIVANI bílá zlatá, můžete si ho hned objednat a po pár dnech ho mít u sebe doma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je 1000 stránek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.