O nás

Jsme firma zabývající se oslovováním a spolupracováním s autory. Mimo jiné se snažíme komunikovat i se čtenáři a sestavovat žebříčky a hodnocení různých knižních titulů. Specializujeme se na poradenství v oblasti jazyka a gramatiky. Naším cílem je dostat do podvědomí lidí knižní svět a jeho výhody.

Pořádáme autogramiády autorů, autorská čtení a čtení pro ty nejmenší. Našim cílem je dostat se do povědomí čtenářů jako organizace, která se snaží naplnit jejich volný čas čtením. Však ne pouze obyčejným čtením, ale čtením na míru. Rozjíždí se u nás nový projekt, který na základě testu vaší osobnosti přesně určí knihy přesně pro vás. Tento výběr je úzce spojený s vašimi zájmy, vzděláním, cíli či rodinným zázemím. Pokud jste tedy maminka na mateřské, na vašem knižním seznamu budou figurovat knihy na téma – děti, práce po mateřské, osobní rozvoj, podnikání, romantické příběhy. Toto je pouze příklad. Vše závisí na vašich koníčcích a preferencích, které uvedete ve vstupním testu. Rozhodně zavítejte na naše webové stránky, kde se o možnosti testování dozvíte více.

Čtenáři také nabízíme možnost sestavení seznamu knih, které si hodlá přečíst. Po přečtení si knihu může v seznamu zaškrtnout a napsat si k ní libovolně dlouhou poznámku. To do budoucna pomůže tomu, že čtenář ví, co už četl a co si z této četby odnesl. Může taktéž komunikovat s dalšími čtenáři a diskutovat s nimi o dané knize.

Ať už jste tedy autor, vydavatel, či čtenář, naleznete u nás každý to své. Pro vydavatele pořádáme sezení s autory, pomáháme v případné spolupráci, či se sami vydavateli stáváme. Pod naší taktovkou vyšlo již několik titulů. Máte tedy právě vy v šuplíku dosud nevydanou knihu? Nebojte se nás oslovit. Díky našim kontaktům se i z vaší knihy může stát bestseller.

Veškerý kontakt na nás naleznete na webu www.ctemesradosti.cz. Náš tým je zde pro vás a zodpoví veškeré zvídavé dotazy. Těšíme se na případnou spolupráci či jen sdělení vašeho názoru.